یکشنبه, 2 مهر 1396

 

 

همایش بایسته های زندگی شاد و موفق در شرکت آب منطقه ای یزد برگزارشد

...  

بمناسبت  گرامیداشت هفته حجاب و عفاف با همکاری امور زنان و خانواده و بسیج خواهران صنعت آب استان یزد  همایش یک  روزه  بایسته های  زندگی  شاد و موفق  با حضور مدیرکل  دفتربانوان و خانواده  استانداری یزد   و جمعی از بانوان شاغل در دستگاه های اجرائی   استان ،درشرکت آب منطقه ای یزد برگزارگردید.

 در این همایش خانم  همیز استاد حوزه و دانشگاه  با بیان این مطلب که  هرکاری که  به خاطر خدا انجام شود ازبین نمی رود ابراز داشت : هرکاری که درانجام آن خلوص نیت داشته باشیم  و به خاطر خدا انجام دهیم ارزشمند می شود وپاداش آن را از خداوند می گیریم.

وی افزود: ماباید عبد خداوند باشیم نه عابد چراکه عبد به جز رضایت خدا چیزی دیگر نمی خواهد .

این استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: زنان کارمند هم مدیریت محل کار  و هم مدیریت خانه و فرزندان را  برعهده دارند و اگر آنها  پاداش خود را از خداوند بخواهند هرگز حسرت نمی خورند و حق تلاش های خود را از خداوند  دریافت می کنند و کارشان بی اجر نمی شود و یک عمل خالص مانند نور است و همه چیز را رنگ الهی می بخشد.

 وی  در پایان سخنانش گفت: اگر خداوند در زندگی ماباشد غم گذشته و حسرت آینده را نمی خوریم  ومشکلات زندگی برایمان تلخ نمی شود و همیشه احساس شادی و شعف داریم.

 درپایان این همایش  به قید قرعه  به سه نفر از بانوان شرکت کننده هدایائی تقدیم گردید.

گفتنی است در حاشیه این همایش، برای ترویج حجاب برتر غرفه فروش چادر با تخفیف ویژه و نمایشگاه   اسناد تاریخی در مورد حجاب و عفاف  تشکیل شد.

 

 

منبع خبر: روابط عمومی

دیدگاه کاربران
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای یزد است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا